Рульова тяга з наконечниками для Odes Pathcross (650/800/1000)

- Немає в наявності
- Код: 60091
1 546 ₴
+380 (93) 987-77-90
Лайф
- +380 (95) 687-77-90МТС
- +380 (98) 133-36-04Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
-
Повний комплект з накінечниками.
-
Забезпечує точне та безпечне керування.
-
Виготовлена з міцних матеріалів для надійної роботи.
-
Стійка до вібрацій та навантажень під час їзди бездоріжжям.
Список сумісних моделей:
✔ ODES Pathcross 650
✔ ODES Pathcross 800
✔ ODES Pathcross 1000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ODES |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 13605120001 |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Зовнішня |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 380 мм |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 14 мм |
| Розмір конуса | 12 мм |
| Діаметр труби | 14 мм |
| Матеріал | Легована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка квадроцикла, мотоцикла | Odes |
| Тип мототехніки | Квадроцикл |
| Тип | Кермова тяга |
| Оригінальний номер | 13605120001 |
| Діаметр різі наконечника | 14 мм |
| Сумісність із моделлю | Odes Pathcross (650/800/1000) |
- Ціна: 1 546 ₴

