Акумулятор сухозаряджений AGM 12 V 6 A 113х70х103 mm UTZ6V квадроцикла 110 125 куб

- В наявності 3 од.
- Код: 20091
1 344 ₴
+380 (93) 987-77-90
Лайф
- +380 (95) 687-77-90МТС
- +380 (98) 133-36-04Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ GEL 12V 6A 113‑70‑103mm UTZ6V "VLAND" (2023)Напруга, V 12
-
Ємність, Ah 6
-
Час розряду, HR 10
-
Довжина 113 мм
-
Ширина 70 мм
-
Висота 103 мм
-
Бренд: VLAND
-
Потужність висока, можливе встановлення під кутом 45 градусів, після встановлення герметизація.
Підходить для наступних моделей:
-
ATV 125 Hummer / Hunter / Spark / Shark / Forte
Точні розміри представлені на фотографіях.
При потребі звертайтеся за консультацією до менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vland |
| Країна виробник | США |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Пусковий струм | 90 А |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Висота | 94 мм |
- Ціна: 1 344 ₴





