Акумулятор кислотний 14Ah 145A Outdo EB14L-A2 YB14L-A2

- Немає в наявності
- Код: 20084
3 168 ₴
+380 (93) 987-77-90
Лайф
- +380 (95) 687-77-90МТС
- +380 (98) 133-36-04Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор АКБ Outdo YB14L-A2 кислотний
- Має стандартну потужність.
- Вимагає встановлення тільки в положенні «вгору».
- Напруга, V 12
- Ємність, Ah 14
- Час розряду, HR 10
- Довжина 134 мм
- Ширина 89 мм
- Висота 166 мм
Точні розміри представлені на фотографіях.
При потребі звертайтеся за консультацією до менеджера.
- Підходить для таких моделей:
LINHAI YAMAHA 300-400 кубов
| APRILIA | Atlantic | Atlantic 500 (2001-2004) |
| APRILIA | Pegaso | Pegaso 600 (1990-1994) |
| APRILIA | Tuareg | Tuareg 600 (1988-1993) |
| GILERA | Nexus | 500 Nexus (2004-2009) |
| HONDA | VF / VT - Magna | VF 750 C / Magna (1983-1984) |
| KAWASAKI | BN / EL / ZL - Eliminator | ZL 1000 Eliminator (1987-1990) |
| KAWASAKI | GPX | GPX 750 R (1987-1989) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 500 S (1990-1993) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 500 S (1994-1999) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 500 S (2000-2002) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 500 S (2003-2004) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 750 R (1985-1988) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 900 R (1984-1989) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 900 R (1990-1991) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 900 R (1992-1994) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 900 R (1995-1996) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 900 R (1997-1998) |
| KAWASAKI | GPZ | GPZ 900 R (1999-2002) |
| KAWASAKI | KLR | KLR 600 E (1985-1993) |
| KAWASAKI | KLR | KLR 650 / Tengai (1989-1993) |
| KAWASAKI | KLR | KLR 650 (1995-2015) |
| KAWASAKI | VN - Vulcan | VN 700 Vulcan (1985-1986) |
| KAWASAKI | VN - Vulcan | VN 750 Vulcan (Twin) (1986-2006) |
| KAWASAKI | ZZR | ZZR 1100 (1990-1992) |
| MOTO GUZZI | Nevada | 750 Nevada (2003-2014) |
| PIAGGIO / VESPA | X 7 / 8 / 9 | X 9 500 (2001-2002) |
| PIAGGIO / VESPA | X 7 / 8 / 9 | X 9 500 Evolution / ABS (2003-2007) |
| SUZUKI | GSX / B-King | GSX 1100 F (1988-1990) |
| SUZUKI | GSX / B-King | GSX 1100 F (1991-1992) |
| SUZUKI | GSX / B-King | GSX 1100 F (1993-1994) |
| SUZUKI | GSX / B-King | GSX 1100 F (1995-1996) |
| SUZUKI | GSX-R / Hayabusa | GSX-R 750 / 750 R (1985-1986) |
| SUZUKI | GSX-R / Hayabusa | GSX-R 750 / 750 R (1987) |
| SUZUKI | GSX-R / Hayabusa | GSX-R 750 Slingshot (1988-1989) |
| SUZUKI | GSX-R / Hayabusa | GSX-R 750 (1990-1991) |
| SUZUKI | GSX-R / Hayabusa | GSX-R 1100 (1989) |
| SUZUKI | GSX-R / Hayabusa | GSX-R 1100 (1990) |
| SUZUKI | GSX-R / Hayabusa | GSX-R 1100 (1991-1992) |
| YAMAHA | XT / XTZ - Tenere / Serrow | XTZ 750 Super Tenere (1991-1995) |
| YAMAHA | XT / XTZ - Tenere / Serrow | XTZ 750 Super Tenere (1996-1997) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Exide |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Країна виробник | Китай |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 145 А |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Квадроцикл |
| Код запчастини | EB14L-A2 |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Honda, Suzuki, BMW, Yamaha, Kawasaki |
| Сумісність з моделлю | X9, XJ, XTZ, XV, Sprint, Satelis, YBR, Z, Geopolis, ZX, ZXR, Daytona, Trident, Trophy, CB, Thunderbird, CBX, Citystar, FZ, FZR, Elystar, Speed, GR, GPX, GPZ, CX, GSX, GSX-R, GS, GL, VF, C1, CB Seven Fifty |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Довжина | 134 мм |
- Ціна: 3 168 ₴




