Акумулятор квадроцикла ATV 110 125 4Аh BOSCH AGM L114хW71хH106мм

- Немає в наявності
- Код: 20080
1 682 ₴
+380 (93) 987-77-90
Лайф
- +380 (95) 687-77-90МТС
- +380 (98) 133-36-04Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея
- Напрям: Мото
- Ємність (Ah): 4
- Пусковий струм (A): 80
- Розташування полюсів: Правий [+]
- Тип клем: Ні
- Тип кріплення: Ні
- Довжина (мм): 114
- Ширина (мм): 71
- Висота (мм): 106
- Бренд: BOSCH
Точні розміри представлені на фотографіях.
При потребі звертайтеся за консультацією до менеджера.
Динамічний акумулятор з технологією AGM — для їзди бездоріжжям і мотоспортом, коли необхідний швидкий і потужний старт і вміння справлятися з великими навантаженнями.
AGM (AbsorbentGlassMatt — абсорбувальне скловолокно) від компанії Bosch лідирує на ринку, відповідаючи найвищим вимогам. Спеціальні абсорбувальні мати зі скловолокна вбирають весь електроліт, що гарантує найкращі характеристики:
- Триваліший термін експлуатації, на 20% більший, порівнюючи з традиційними акумуляторами стартера.
- Постійна потужність і чудова сприйнятливість до заряду
- Абсолютно немає потреби в техобслугуванні
- Захист від витоків і можливість встановлення під кутом 45 градусів.
- Мінімізоване опадання активної маси завдяки високому притискному тиску між скловолокном і олив'яними пластинами.
- Низький внутрішній опір в акумуляторі.
Акумулятор постачається разом з електролітом та інструментом для безпечного першого наповнення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Вага | 3 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Квадроцикл |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка квадроцикла, мотоцикла | ATV 110 125 |
- Ціна: 1 682 ₴





