Акумулятор квадроцикла ATV 110 125 5Аh YTX5L-BS AGM L113хW70хH105мм TERRI

- Немає в наявності
- Код: 20075
1 095 ₴
+380 (93) 987-77-90
Лайф
- +380 (95) 687-77-90МТС
- +380 (98) 133-36-04Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аккумулятор 5Аh YTX5L-BS AGM 2021р
- АКБ підходить для дитячого квадроцикла ATV 110 125 куб/м
- Напруга, V 12
- Ємність, Ah 5
- Час розряду, HR 10
- Довжина 113 мм
- Ширина 70 мм
- Висота 105 мм
Точні розміри представлені на фотографіях.
При потребі звертайтеся за консультацією до менеджера.
Акумулятор для квадроцикла є ключовим компонентом електричної системи транспортного засобу. Він забезпечує енергією стартер для запуску двигуна та живить різні електричні системи, такі як освітлення, панель приладів, сигналізація та інші аксесуари. Правильне обслуговування та своєчасна заміна акумулятора допоможуть забезпечити надійну роботу вашого квадроцикла та запобігти проблемам із запуском та роботою електричних систем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Квадроцикл |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка квадроцикла, мотоцикла | ATV 110 125 |
- Ціна: 1 095 ₴




