Акумулятор квадроцикла ATV 150200250 кубів 9Аh YB9-B-BS L135хW75хH137 мм

- Немає в наявності
- Код: 20065
1 834 ₴
+380 (93) 987-77-90
Лайф
- +380 (95) 687-77-90МТС
- +380 (98) 133-36-04Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ для квадроцикла 150 200 250 кубів захищений від протікання навіть у разі перевороту
Розміри:
- Довжина 135 мм
- Ширина 75 мм
- Висота 137 мм
- Точні розміри представлені на фотографіях.
- При потребі звертайтеся за консультацією до менеджера.
Заливається безпосередньо перед встановленням і не потребує додаткового підзарядки
- Прибираємо червону наклейку з АКБ
- Знімаємо чорну кришку з банок із рідиною
- Вставляємо банки в отвори АКБ трохи притискаючи
- Повільно вливаємо рідину в акумулятор (У цей час не курити)
- Чекаємо 1 годину та закриваємо чорними кришками акумулятор
Все, акумулятор готовий до роботи!!!
Друкована інструкція та болтики в комплекті
Акумулятор для квадроцикла є ключовим компонентом електричної системи транспортного засобу. Він забезпечує енергією стартер для запуску двигуна та живить різні електричні системи, такі як освітлення, панель приладів, сигналізація та інші аксесуари. Правильне обслуговування та своєчасна заміна акумулятора допоможуть забезпечити надійну роботу вашого квадроцикла та запобігти проблемам із запуском та роботою електричних систем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skyrich |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер, Снігохід, Квадроцикл |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 137 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка квадроцикла, мотоцикла | ATV 150 200 |
- Ціна: 1 834 ₴






